Usługi prawne na najwyższym poziomie.

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Stosio

Jestem radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie pod numerem WA-13951.

Wspieram osoby fizyczne i prawne w rozwiązywaniu ich problemów prawnych. Zabezpieczam interesy Klientów, opiniuję, doradzam i prowadzę spory sądowe, szukając najlepszych rozwiązań, gwarantujących oczekiwane efekty.

Prowadzę dwa blogi prawnicze:

 

Zapraszam do kontaktu.

Radca Prawny Piotr Stosio

Specjalizacje

Odszkodowania

Kancelaria reprezentuje zarówno zobowiązanych jak i poszkodowanych w sprawach dotyczących wypadków komunikacyjnych, w gospodarstwach rolnych, wypadków przy pracy, błędów medycznych, wypadków lotniczych, szkód chodnikowych i innych.

Spory sądowe

Kancelaria posiada kilkuletnią praktykę w prowadzeniu przed polskimi sądami sporów sądowych: w szczególności odszkodowawczych, o zapłatę i rodzinnych. Pomoc Kancelarii obejmuje analizę sytuacji procesowej, opracowanie taktyki procesowej i reprezentację przed sądem.er.

Upadłość konsumencka

Kancelaria oferuje kompleksową pomoc dla osób, które chciałyby ogłosić upadłość konsumencką i rozpocząć nowe życie – bez długów. Pomagam w przygotowaniu dokumentacji, prowadzeniu postępowania sądowego, a także w okresie po jego zakończeniu.

Dochodzenie wierzytelności

Kancelaria pomaga w odzyskiwaniu należności na etapie przedsądowym, sądowym, egzekucyjnym. Obsługa prawna obejmuje w szczególności prowadzenie spraw sądowych oraz negocjacje.

Klienci

Klientami kancelarii są zarówno osoby fizyczne i prawne. Moim celem jest osiągnięcie jak najwyższej skuteczności.
Kieruję się oczekiwaniami i potrzebą Klientów, szukając najlepszego rozwiązania ich problemów.

Świadczę usługi prawne na każdym etapie: począwszy od tworzenia umów, negocjacji, opinii, poprzez procesy sądowe, kończąc na pomocy podczas prowadzenia egzekucji.

Kancelaria współpracuje z notariuszami, doradcami podatkowymi, psychologami, pedagogami, księgowymi oraz rzeczoznawcami.

Zapraszam do kontaktu

Pracuję w godzinach od 8:00 do 19:00.

Zapraszam do kontaktu poprzez poniższy formularz, telefon, bądź wiadomość e-mail. Spotkanie możliwe po wcześniejszym umówieniu się.

Kancelaria Radcy Prawnego
Piotr Stosio

Aleja Prymasa Tysiąclecia 145/149 m. 95
01-424 Warszawa
biuro@warszawskakancelaria.com
Telefon: 604 183 261

Formularz

Call Now Button
Zadzwoń