MOJE SPECJALIZACJE

Obsługa prawna małych i średnich przedsiębiorstw

Tworzę umowy, uchwały, regulaminy i statuty. Rejestruję spółki i zajmuję się dokumentacją niezbędną w KRS. Pomagam w niemal każdym aspekcie obsługi małych i średnich przedsiębiorstw.

Odszkodowania

Prowadziłem setki, a może nawet tysiące spraw odszkodowawczych. Reprezentuję poszkodowanych i ubezpieczonych. Zajmuję się wypadkami drogowymi, upadkami na chodniku, wypadkami przy pracy, na basenie, w gospodarstwie rolnym i wieloma innymi.

Upadłość konsumencka

Zajmuję się kompleksową pomoc dla osób, które chciałyby ogłosić upadłość konsumencką i rozpocząć nowe życie – bez długów. Pomagam w przygotowaniu dokumentacji, prowadzeniu postępowania sądowego, a także w okresie po jego zakończeniu.

Spory z deweloperami

Prowadzę spory z deweloperami dotyczące wad budowy oraz o opóźnień w oddaniu lokalu. Dochodzę zapłaty kar umownych, a także zwrotu opłat rezerwacyjnych.
Analizę i sprawdzam umowy deweloperskie i rezerwacyjne.

Dochodzenie roszczeń

Pomagam w odzyskiwaniu należności na etapie przedsądowym, sądowym, egzekucyjnym. Obsługa prawna obejmuje w szczególności prowadzenie spraw sądowych oraz negocjacje.

Spory sądowe

Posiadam wieloletnią praktykę w prowadzeniu przed polskimi sądami sporów sądowych. Wziąłem udział w przeszło tysiącu rozpraw. Pomoc Kancelarii obejmuje analizę sytuacji procesowej, opracowanie taktyki procesowej i reprezentację przed sądem.

Zapoznaj się z moimi blogami prawniczymi

Zadośćuczynienie.com

Zadośćuczynienie.com

Blog

Strona o najbardziej nietypowych sprawach o odszkodowanie i zadośćuczynienie. Wiele z nich miałem okazję prowadzić osobiście.

Odszkodowanie od dewelopera

Odszkodowanie od dewelopera

Blog

Strona poświęcona sporom z deweloperami. Na blogu przedstawiam, jak uzyskać odszkodowanie za opóźnienie budowy i wady inwestycji.

Aktualności

Mój komentarz w Gazecie Prawnej

Po przełomowym i kontrowersyjnym wyroku Sądu Najwyższego skomentowałem go dla Dziennika Gazety Prawnej. Zapraszam do zapoznania się z artykułem przygotowanym przed red. Patryka Słowika – pod tym LINKIEM.

Skontaktuj się ze mną

Zapraszam do kontaktu poprzez poniższy formularz, telefon, bądź wiadomość e-mail. Pracuję w godzinach od 8:00 do 19:00. Spotkanie możliwe po wcześniejszym umówieniu się.

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Stosio

Aleja Prymasa Tysiąclecia 145/149 lok. 95

01-424 Warszawa

biuro@warszawskakancelaria.com

Telefon: 604 183 261

NIP 825 211 07 32

Skontaktuj się ze mną

Call Now ButtonZadzwoń do mnie